• Yeşil Havaalanı ve Yeşil Yıldız Otel Danışmanlığı


  Yeşil Hava Alanı Projesi Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından havaalanlarında işleyen tesislerin insan sağlığı ve çevreye verebilecekleri zararları en aza ve hatta olabildiğince yok etmeye çabalaması adına hazırlanmıştır.
  İşletmeler bu kapsamda TS EN ISO 14001 Standardında yürürlükte güncel olarak süregelen ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ile TSE
  tarafından belirlenmiş olan sektörel özelliklere uygun bir çevre yönetim sistemi kurması ve
  bu kurguyu uygulaması, dökümanlar haline getirilmesi ve sürdürebilirliğini sağlaması gerekmektedir.

  Ek olarak Çevre Yönetim Sistemi Belgelendirmesi, her yıl için TS EN ISO 14064-1 standardı yürürlükteki halidir ve buna uygun olmasının yanı sıra Sera Gazı Envanter raporu oluşturulması, bu raporun doğrulama işlemini tamamlaması gerekliliği vardır. Bu gereklilikleri yerine getiren her işletmeye Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından Yeşil
  Kuruluş Sertifikası sunulmaktadır.
  Havaalanları bünyesinde bulunan tüm işletmelerin bu sertifikaya sahip olması halinde o havaalanlarına Yeşil Havaalanı sertifikası verilir.
  Bizlerde siz değerli havaalanı işletmecilerinin bu sertifikayı alabilmesine yardımcı olacak eğitimleri sağlayarak hizmet vermekteyiz.

  Çevre bilincinizi arttırarak ve bunu sertifikalandırmakta
  oldukça müşterilerinizin gözünde güvenli ibaresini oluşturacaktır. Doğanın korunması adına bu sertifika sizlerin yaşamını ve gelecekteki canların yaşamlarını koruma altına alabilmek adına bilinçlenmemizde oldukça etkili olacaktır.
  Her geçen gün bilinçsizce yok ettiğimiz doğayı kurtarmak adına sizlerde bir adım atarak bilinçlenmeli ve çevrenizi bilinçlendirerek doğa koruma akımını yayarak dünyamızı kurtarmaya destek olmalısınız.